Білоцерківщина сучасна

Білоцерківщина сучасна

Експозиція «Розвиток Білоцерківщини від повоєнного періоду до сучасності» (у трьох залах)

У першій виставковій залі відвідувачі пройдуть тяжкими повоєнними роками, сповненими розпачу від утрат та нестатків, почуттям патріотизму та гордістю за перші досягнення у праці. Поряд зі здобутками відбудовчого періоду в Білій Церкві в експозиції розповідається про скасування в 1947 р. карткової системи та проведення грошової реформи, розкривається величезний ентузіазм і патріотизм людей у подоланні труднощів відбудови сільського господарства.

У другій залі відтворені характерні особливості періоду будівництва комуністичного суспільства – поширення та пропаганда соціалістичного змагання у всіх галузях господарства. До уваги відвідувачів велика кількість нагород переможців соцзмагання, що розповідають про масштабність пропаганди соціалістичної праці та методи морального стимулювання працівників.

Окремі матеріали висвітлюють досягнення науково-дослідних установ Білоцерківщини, розширення системи закладів освіти, медицини та культури.

Відтворені побутові інтер’єри 1950-х та 1970-х років. Теплі спогади про дитинство навіює інтер’єр класної кімнати. Саме школа виховувала нові покоління молоді в дусі тієї епохи, в якій вони формувалися.

Останній (третій) зал експозиції присвячений бурхливим подіям років перебудови суспільства на межі III тисячоліття, де представлені політичні та соціально-економічні зміни на Білоцерківщині в роки незалежності України, економічні та культурні зв’язки із містами-побратимами Білої Церкви, важливі події з життя міста і району.

Окремий розділ експозиції висвітлює сучасні політичні та соціальні події, що відбуваються в Україні та нашому місті.

 

Фотогалерея