Майстер-клас з петриківського розпису

14 травня 2015 року о 15.00 у виставковій залі Білоцерківського краєзнавчого музею відбудеться майстер-клас з петриківського розпису за участю відомих майстринь з с. Петриківка, членів Національної спілки художників України, заслужених майстрів народної творчості України Рибак Наталії Михайлівни та Карпець-Єрмолаєвої Валентини Іванівни. Всі учасники майстер-класу дізнаються історію виникнення унікального мистецтва та власноруч опанують технікою цього традиційного для України декоративного розпису. До уваги гостей колекція робіт з петриківського розпису, яку подарував Білоцерківському краєзнавчому музею відомий у Білій Церкві та Україні колекціонер, мешканець нашого міста Васильєв Василь Васильович. Серед яких і роботи майстринь: Рибак Наталії Михайлівни та Карпець – Єрмолаєвої Валентини Іванівни, які обов’язково зачарують всіх шанувальників прекрасного.

Для участі в майстер-класі при собі необхідно мати: білий папір, простий олівець, фарби (гуаш), клей ПВА, палітру, пензлики, піпетку, посуд для води, серветки.

Вартість квитка – 10 грн.

Кількість місць обмежена. Просимо всіх бажаючих подати заявки на участь до 12 травня 2015 року по телефону 5-55-52, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Оргкомітет КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей»