Відкриття двох персональних виставок знаних українських митців Анатолія Марчука та Михайла Дмитріва

Відкриття двох персональних виставок знаних українських митців Анатолія Марчука та Михайла Дмитріва

       24 жовтня 2019 р. о 16:00 в Білоцерківському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття двох персональних виставок знаних українських художників Анатолія Марчука та Михайла Дмитріва!

       Організаторами виставки виступають Національна спілка художників України, Білоцерківський краєзнавчий музей, Академічна художня школа, Відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради, Управління культури, національностей та релігії Київської обласної державної адміністрації. Мандрівна персональна виставка заслуженого художника України Анатолія Марчука "земля із небом гомонить..." презентуватиме твори художника у техніках олійного живопису, акварелі та офорту. Ця мистецька виставка з величезним успіхом вже була показана у великих містах України зокрема у Києві – в залах Національної академії мистецтв України, Чернігові – у виставковому залі Чернігівської організації НСХУ, Каневі – у музеї Тараса Шевченка, Черкасах – у стінах художнього музею та Макарові – в Макарівський картинній галереї. і ось тепер мають можливість ознайомитися з унікальною виставкою поціновувачі образотворчого мистецтва Білої Церкви та її гості. На виставці буде експоновано близько 100 творів майстра пензля, серед яких будуть двадцять нових творів, що експонуватимуться вперше. потім ця виставка мандруватиме іншими містами України. Вже є домовленості в таких місцях як, Одеса Львів, Суми, Житомир, Переяслав та інших. 

       Водночас, в тій же виставковій залі, буде показано персональну виставку де представлятимуться скульптурні композиції творчого побратима Анатолія Марчука, лауреата та дипломанта міжнародних конкурсів Михайла Дмитріва. Об'єднують цих двох майстрів робота над спільними проектами. Вони неоднораз разом організовували спільні пленери, симпозіуми та літературно-мистецькі свята і брали участь у багатьох мистецьких виставках і ось тепер ці знані майстри пропонують глядачам свій новий проект.