15 липня - День українських миротворців

15 липня - День українських миротворців

       15 липня, щороку, в Україні відзначається День українських миротворців. Це державне свято було ухвалено Верховною Радою 21 травня 2013 року і затверджено Постановою № 292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців». Постановою визначено 15 липня Днем українських миротворців з подальшим відзначенням його на державному рівні, з метою вшануванням мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов'язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам'яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов'язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

       КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» презентує онлайн проект, в якому представлено роль ЗС України в миротворчих місіях ООН, НАТО та спільних миротворчих силах.

      Щира подяка і шана українським миротворцям за неоціненний вклад у забезпечення миру в усьому світі, а також за старання забезпечити усе можливе задля миру в Україні. Міцного Вам здоров’я, легкої служби та успішного повернення додому живими та неушкодженими!