20-річчя товариства німецької культури «Відродження»

20-річчя товариства німецької культури «Відродження»

        2 грудня 2016 року  у  Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулися урочистості  з нагоди 20-річчя товариства німецької культури «Відродження».

        В цей день головний музей міста над Россю приймав у своїх стінах численних   гостей з різих куточків України.

        Першим привітав ювілярів начальник Управління культури, національностей та релігій Подолянець І.І., який за дорученням Київської облдержадміністрації та Київської обласної ради вручив Почесні грамоти та подяки Голові товариства Пащенко О.О. та активним члена товариства.

        Серед почесних гостей на святі були присутні начальник відділу у справах релігій та національностей управління культури, національностей та релігій КОДА Бардин М., голова Ради німців України Лейсле В.І., президент асоціації німців України Шардт А.С.. Цього святкового дня лунали вітання і від місцевого керівництва. Секретар міської ради Смуток Б.М. та начальник міського відділу культури і туризму Ковальська Ю.І. вручили грамоти та подяки.

        Після урочистої частини розпочався святковий концерт «20 РОКІВ РАЗОМ» за участю творчих колективів німецьких товариств Білої Церкви, Києва, Чернігова, Одеси.

 

        У рамках заходів до 20-ї річниці німецького товариства «Відродження» 3 грудня у конференц-залі музею відбулася прес-конференція з нагоди 75-річниці з дня видання указу про депортацію німецького народу.