«Берегині мистецького роду»

«Берегині мистецького роду»

23 лютого 2015 року у Білоцерківському краєзнавчому музеї  відбулося справжнє свято весни – відкриття виставки-продажу декоративно-вжиткового мистецтва  «Берегині мистецького роду»

Відкриття пройшло у теплій атмосфері, у музичному супроводі ансамблю краєзнавчого музею «Струни серця».

«Прихід весни наповнює наші душі надіями, теплом та злагодою, любов’ю та затишком і саме зараз, напередодні весни, розглядаючи роботи, що представлені на виставці, відчуваєш цю красу у народному мистецтві білоцерківських майстринь»  –такими словами відкрила виставку директор Білоцерківського краєзнавчого музею Людмила Михайлівна Діденко.

 Сім талановитих жінок зуміли своїми роботами від підлоги до стелі прикрасити всі стіни виставкової зали музею. Кожну майстриню прийшли підтримати та привітати з виставкою сім’ї, рідні, друзі та колеги по мистецтву.

Кожна з робіт є підтвердженням того, якою тонкою може бути душа жінки. Ця виставка дуже світла. Вона несе безумовно позитивну енергетику та налаштовує на життєву активність, спонукає до хороших дій.

На виставці були представлені роботи відомих майстринь Білої Церкви, художниць: Красніцької–Луцик Людмили Мар’янівни (петриківський розпис), Паламарчук Світлани Ігорівни (художня вишивка), Різник Галини Юріївни (бісероплетіння), Максимової Тетяни Олександрівни (батик), Цисар Світани (лялькарство), Вовченко Олени Василівни та Коробко Валентини Іванівни (розпис по бересті).

Знайдіть хвилинку, завітайте в Білоцерківський краєзнавчий музей, й отримайте гарний настрій та позитивний заряд.

Деякі з робіт ви маєте змогу придбати

Виставка буде працювати з 23 лютого по 6 березня 2015 року.

 

 

Фотогалерея