Білоцерківський краєзнавчий музей долучився до святкування 987-ї річниці Дня міста

Білоцерківський краєзнавчий музей долучився до святкування  987-ї річниці Дня міста

      14 вересня 2019 р. Білоцерківський краєзнавчий музей долучився до святкування 987-ї річниці Дня міста. Прикрасою центральної алеї міського парку ім. Шевчека, де проходив Фестиваль національних культур, стала  етнографічна виставка просто неба  «Духовність збережена у віках». Жителі та гості міста із захопленням споглядали вишиті рушники, ткані полотна, чоловічі та жіночі костюми кін. ХІХ поч. ХХ ст., скриню, прялку, дерев’яну маслобійку, плетену з лози колиску, гончарні вироби та інші стародавні побутові речі.

      Мистецтво народу говорить мовою своєї землі, мовою її історії, а краса завжди залишається красою, і кожен народ творить її по своєму, своєрідно. Тому пісні національних культур стали тим яскравим акордом, який підкреслив урочистість події. Вокальний ансамбль музею «Струни серця»  взяв участь у святковому концерті. У його виконанні пролунали пісні «Сік землі»  та «Лише у нас на Україні» .

      Всі гості заходу мали можливість не лише милуватися етнографічною виставкою та народним співом, а й отримати вичерпні відповіді від наших науковців та зробити яскраві колоритні фото.