Білоцерківський краєзнавчий музей долучився до святкування 989-ї річниці Дня міста

Білоцерківський краєзнавчий музей долучився до святкування 989-ї річниці Дня міста
       18 вересня 2021 р. Білоцерківський краєзнавчий музей долучився до святкування 989-ї річниці Дня міста. Етнографічна виставка просто неба «Духовність збережена у віках», яку представляв музей, слала однією із найбільш цікавих локацій свята. Жителі та гості міста із захопленням споглядали на старовинні речі характерні для території Київщини ХІХ початку ХХ століття. Вишиті рушники, ткані полотна, чоловічі та жіночі костюми, скриня, прялка, дерев’яна маслобійка, плетена з лози колиска, гончарні вироби та інші давні побутові речі приваблювали погляди жителів та гостей міста, адже це справжня жива історія, яку можна побачити і до якої можна доторкнутися.
 
       Окрасою виставки стала презентація картин директора Білоцерківського краєзнавчого музею Людмили Діденко, на яких зображено мальовничі куточки рідного краю. Це лише маленька частина із художньої виставки «Осінні барви моєї долі», яка налічує більше 140 картин. Виставка представлена у Білоцерківському краєзнавчому музеї і діє до сьогодні.
 
       Всі гості заходу мали можливість не лише милуватися етнографічною виставкою та пейзажами картинам, а й отримати вичерпні відповіді від наших науковців та зробити яскраві колоритні фото.