До Дня української писемності та мови у КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» презентовано дві тематичні виставки

До Дня української писемності та мови у КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» презентовано дві тематичні виставки
6 листопада 2020 р. до Дня української писемності та мови у КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» презентовано дві тематичні виставки. У фойе музею до уваги відвідувачів виставка «9 листопада – день української писемності і мови» з фондів наукового архіву та бібліотеки музею, де представлені книги, які утверджують українську мову як єдину державну мову України, формують розуміння мови як духовної основи українців, виховують святе почуття любові до духовного оберега – рідної мови.
 
А у виставковій залі розгорнуто фотодокументальну виставку «Українська мова – це наша гордість, мудрість та щасливе мирне майбутнє», яка розкриває етапи становлення в історії української писемності, довгий та тернистий шлях розвитку української мови.
 
День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. У цей день вшановують пам’ять преподобного Нестора-літописця — письменника, основоположника давньоруської історіографії, мислителя, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
 
Любімо і шануймо українську мову – одну із наймилозвучніших, найбагатших, найпоширеніших і найкращих мов у світі!