Фото етнографічна виставка "В боротьбі за незалежність від прадідів до онуків"

Фото етнографічна виставка "В боротьбі за незалежність від прадідів до онуків"
      В боротьбі за незалежність від прадідів до онуків (З нагоди відзначення 30-річчя незалежності України)
 
      Акт проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року став відправною точкою створення самостійної української держави.
 
     У межах відзначення 30-річчя незалежності України КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» підготував фото етнографічну виставку з елементами військової тематики «В боротьбі за незалежність від прадідів до онуків», розміщену у фойє музею. Експозиція умовно поділена на 5 частин, кожна з яких присвячена окремому етапу боротьби за незалежність України. До уваги відвідувачів представлено період Української революції, слідом за ним 1991 рік – рік відродження суверенної держави, далі життєвий шлях воїна-націоналіста Теодора Дячуна, наступним етапом є події Революції Гідності, і заключна частина – гібридна війна на сході України.
 
      Свою незалежність Україна знову змушена відвойовувати, зі зброєю в руках боронячи від агресора власні кордони, відстоюючи право українців жити на своїй, Богом даній землі. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це – велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою буде наша держава, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.
 
Відгук про виставку в книзі відгуків