Обласна виставка «Космічні фантазії»

Обласна виставка «Космічні фантазії»

    Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку робіт учасників і переможців обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», яка відкрилась у приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею.

Виставка діє з 19 по 29 лютого 2016 року.

    На виставці представлено 227  творчих робіт вихованців позашкільних навчальних закладів, учнів загальноосвітніх шкіл з 24 районів та 10 міст Київської області, які захоплюються різноманітними аспектами у вивченні космосу.

    Конкурс «Космічні фантазії» проводиться з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості їх у дослідженнях космосу,  виявлення юних талантів та обдарувань і розглядається  у три етапи: міський (районний), обласний, Всеукраїнський. Організатор обласного етапу конкурсу – Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

    Звертаємо увагу, що продовжує діяти виставка робіт обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!”.