Персональна виставка живопису "Trompe-l'oeil" Тетяни Олексіївни Дмитренко

Персональна виставка живопису "Trompe-l'oeil" Тетяни Олексіївни Дмитренко

        6 грудня 2016 року вже вдруге у Білоцерківському краєзнавчому музеї урочисто  відкрилася персональна виставка живопису "Trompe-l'oeil" Тетяни Олексіївни Дмитренко – викладача Академічної художньої школи міста.

        На  виставці  представлено 55 робіт, які виконані в унікальній техніці "тромп лей". Тетяна Дмитренко - єдина в сучасній Україні професійна художниця, яка працює у цьому стародавньому стилі.

        Красиве французьке "trompe-l'oeil" означає оману ока, зору. Це техніка дуже реалістичного зображення для створення оптичних ілюзій, які відображають об'єкти у трьох вимірах. Цей метод у живопису з'явився приблизно у V ст. до н.е., коли відомий давньогрецький художник Зевксис написав натюрморт так переконливо, що птахи злетілися з неба, щоб поклювати написаний виноград! Пізніше  тромп лей "trompe-l'oeil"  поширився у Франції, Італії та Голандії не лише у живописі, а й у розписі палацових садів та храмів.

        В ошатній залі Західно-європейського мистецтва зібралися численні прихильники таланту пані Тетяни, колеги по цеху, учні, рідні. Організатором виставки виступив талановитий художник, чоловік Тетяни Олексіївни, голова Київської обласної організації Національної спілки художників України Олександр Федорович Дмитренко.

        Запрошуємо усіх бажаючих познайомитися з сучасною українською технікою "trompe-l'oeil" у роботах чарівної Тетяни Дмитренко. Виставка триватиме з 6 грудня по 20 грудня 2016 року за адресою: м. Біло Церква, пл.Соборна , 4. Вхід на виставку – безкоштовний.