Пізнаємо Білу Церкву

Пізнаємо Білу Церкву
18 травня КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» спільно з Білоцерківською міською організацією Товариства Червоного Хреста України до Міжнародного дня музеїв започаткував проект «Пізнаємо Білу Церкву», який розпочався проведенням безкоштовних оглядових екскурсій пішохідним центром міста для дітей та родин, що вимушено переселились до Білої Церкви.
 
Навіть холодна дощова погода не завадила жителям Чернігівщини, Харківщини, Херсонщини, Донеччини пізнавально провести своє дозвілля. Сьогодні було дві екскурсії о 13 та 16 годині, які відвідали понад 50 осіб, серед них діти та дорослі. Екскурсоводи музею провели цікаву та змістовну екскурсію центральною історичною частиною Білої Церкви. Гості слухали розповідь про історію заснування міста, походження його назви, героїчне козацьке минуле, познайомилися з унікальними пам’ятками архітектури, пам'ятними місцями міста та найважливішими сторінками його історії.
 
Далі екскурсії проходитимуть щочетверга о 16 годині за попереднім записом.
 
Проект є цікавим та пізнавальним для учасників будь-якого віку та спрямований на психологічне розвантаження людей, які зазнали біди через рашистську агресію, задля пришвидшення їх адаптації у нашому місті.