Проведено чергове засідання науково-методичної ради

Проведено чергове засідання науково-методичної ради

      5 жовтня 2017 року у Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулось чергове засідання науково-методичної ради, основним завданням якої є нові напрямки руху розвитку музейної справи, нові форми роботи, які будуть сприяти вирішенню і втіленню в життя програми розвитку нашого музею на 2018 р. в науковій, освітній, культурно-масовій роботі з новою інтерпретацією, та для збільшення кількості відвідувачів, платних послуг, тощо.

      Як зазначила голова науково-методичної ради музею Діденко Л.М.: «Особливу увагу потрібно найбільш приділяти створенню комфортних умов для спілкування відвідувачів з культурною спадщиною, активізувати їх сприйняття музейного матеріалу, адже, саме під час відвідування музеїв складається враження, що вони не тільки розповідають про повсякденне життя простих людей різних епох, але вони, немов би, ведуть діалог з сучасною епохою. Потрібно пам’ятати слова, які сказав провідний європейський діяч музейної справи  Кеннет Хадсон: «Кращий музей – це той, після відвідування якого відчуваєш себе краще, тому що в ньому, хай ненадовго, ти знайшов захист від нестерпного напору, приголомшливого гуркоту й неподобств навколишнього світу, тому що твій розум збагатився новими ідеями, тому що ти раптом зрозумів те, чого ніколи раніше не усвідомлював». Сучасний музей має перетворюватися в культурний центр, де не тільки проводяться різноманітні заходи для відвідувачів, а також встановлюються і розвиваються соціальні контакти і враховуються чисто комерційні чи орієнтовані на споживача фактори»».

      На засіданні прийняли участь усі присутні члени колективу, вносили свої пропозиції та рекомендації, після чого було розглянуто та затверджено нові форми роботи.