У Білоцерківському краєзнавчому музеї проходив майстер-клас з медитативного живопису від художниці Маргарити Сергєєвої

У Білоцерківському краєзнавчому музеї проходив майстер-клас з медитативного живопису від художниці Маргарити Сергєєвої

          14 листопада 2019 р.  у Білоцерківському краєзнавчому музеї проходив майстер-клас з медитативного живопису від художниці Маргарити Сергєєвої.

          Медитативний живопис - це техніка самопізнання та духовного розвитку. Вона полягає в усвідомленому відстеженні та аналізі власного стану глядача, його підсвідомих асоціацій, що виникають в процесі створення та споглядання абстрактних живописних картин. Кожна людина має свій унікальний внутрішній світ, який проявляється і розкривається через аналіз тих візуальних та емоційних образів, що викликає картина.

          Маргарита – художник-абстракціоніст, народилася у  Донецьку, де закінчила художню школу та художнє училище. Вищу освіту здобула у Львівській національній академії мистецтв. Стажувалася в рамках міжнародної програми обміну в Академії образотворчих мистецтв у Вроцлаві. Зараз проживає в Ужгороді,  проводить активну соціально спрямовану діяльність, що полягає у проведенні майстер-класів з медитативного живопису по Україні та за її межами.

          Майстер клас тривав більше години і складався із двох блоків:

• безпосереднє створення власної картини кожним з учасників;
• пошук асоціацій, що на підсвідомому рівні виникають на щойно створені абстрактні образи, поглиблення до їхньої суті та концентрація на внутрішніх ментальних процесах, що стають легко помітні завдяки практиці.

          Учасники, завдяки створеним власноруч картинам, аналізували свій внутрішній світ .

          Захід проходив під гармонійні мелодії, які використовуються під час медитації та релаксу. Учасники заходу зробили спільне фото на пам'ять та отримали неймовірні емоції!