У Білоцерківському краєзнавчому музеї триває обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

У Білоцерківському краєзнавчому музеї триває обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

         З 12 по 31 жовтня 2018 року у Білоцерківському краєзнавчому музеї триває обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», організований Центром творчості дітей та юнацтва Київщини. Виставка проводиться з метою виховання національно-патріотичної свідомості підростаючого покоління, активної громадянської позиції, любові до Батьківщини, поглиблення знань про побут, традиції та звичаї українського народу, розвиток дитячої творчості.

         У виставці взяли участь учні, вихованці, творчі об’єднання загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Київської області, сімейні колективи, що представили свої творчі доробки за наступними напрямами:

       - зразки традиційних іграшок (ляльки, фігурки людей, тварин, птахів, дзиґи, кулі, коні-качалки, калатала, тарахкала, деркачі, брязкальця, фуркала, вітрячки тощо);

        - копії стародавніх іграшок, збережених в родинах протягом декількох поколінь;

        - предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції;

        - сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір» і виготовлені з використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва;

      - сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку, виготовлені спільно з батьками та родичами за давніми родинними традиціями.

         Всього в експозиції представлено 259 робіт. Найкращі творчі доробки, відібрані членами комісії, будуть представляти Київщину у всеукраїнському етапі конкурсу.