У фойє КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» представлена тематична виставка «У кожного своя доля і свій шлях широкий…»

У фойє КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» представлена тематична виставка «У кожного своя доля і свій шлях широкий…»

        Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє.  Саме такими датами є 23 та 24 серпня коли український народ відзначає два великі державні свята – День Державного Прапора та День Незалежності України.

        З нагоди цих свят у фойє КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» представлена тематична виставка «У кожного своя доля і свій шлях широкий…», на якій продемонстровано цікаві факти про періодизацію становлення державного прапора та етапи творення незалежної України.

        Для кожної країни прапор – це символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності і незалежності. У всі часи державний прапор – священний. За нього віддавали життя і проливали кров, повага до прапора – це повага до свого народу, його коріння і традицій. Дивлячись на полотнище прапора, кожен українець – як житель великої країни – відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

        Свою незалежність Україна знову змушена відвойовувати, зі зброєю в руках боронячи від агресора власні території, відстоюючи право українців жити на своїй, Богом даній землі. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це – велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою буде наша держава, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.