Учні 4-х та 9-х класів Шкарівського опорного ліцею-гімназії завітали на тематичну виставку «А на моїй землі іде війна»

Учні 4-х та 9-х класів Шкарівського опорного ліцею-гімназії завітали на тематичну виставку «А на моїй землі іде війна»
12 жовтня 2021 року у переддень свята Дня захисників та захисниць України у КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» завітали учні 4-х та 9-х класів Шкарівського опорного ліцею-гімназії на тематичну виставку «А на моїй землі іде війна», в якій кожен експонат передає енергетику війни на Сході України, розповідає історії її героїв – бійців, мирних жителів, волонтерів та медиків. Під час екскурсії було використано новітні концепції ведення інтерактивних заходів. До уваги школярів представлено хроніку гібридної війни, фрагменти документальних фільмів про 72-у ОМБр «Чорних запорожців» та волонтерський рух Білої Церкви, також біографічне відео про Героя України Андрія Кизило.
 
Учні ознайомилися із шістьма військовими формуваннями, в яких проходять службу білоцерківці. Окремим акцентом заходу стала стіна пам’яті: 60 фото загиблих героїв, які ціною власного життя захищали Батьківщину впродовж 2014-2020-х років.
 
Особливі емоції викликали у дітей тактильні куточки, де кожен бажаючий міг приміряти та потримати в руках військове спорядження.
 
Інтерактивна екскурсія сприяла патріотичним настроям молоді. Учні отримали незабутні враження від експозиції музею, відчули гордість за наших героїв-захисників та побажали миру нашій любій Україні.