Відбудлося відкриття фотовиставки “Жінки, Мир та Безпека в Україні”

Відбудлося відкриття фотовиставки “Жінки, Мир та Безпека в Україні”

      02 лютого 2017 року у Білоцерківському краєзнавчому музеї відбудлося відкриття фотовиставки “Жінки, Мир та Безпека в Україні”.

 

      Фотовиставка підготовлена Міжнародним благодійним фондом  «Український жіночий фонд» за підтримки структури ООН «Жінки в Україні» та благодійним фондом «Замкова гора».

      На виставці представлено понад 30 фотографій жінок, які разом з чоловіками захищають нашу країну на сході.  Усі фото виставки – не «постановочні», а зняті протягом двох років безпосередньо на фронті. Історії зображених на фото жінок – також різні: хтось пішов через особисту втрату, хтось вирішив воювати пліч-о-пліч зі своїм чоловіком, хтось просто «не всидів вдома».

      В рамках відкриття виставки   відбулася прес-конференція, в якій взяли участь народний депутат України Хвича Мепаришвілі, представник народного депутата України О.Марченка Постоєва М.О., заступник міського голови Настіна О.І., директор Білоцерківського краєзнавчого музею Діденко Л.М., голова ГО «Українська Жіноча Варта» Білецька Олена, заступник начальника управління освіти і науки Баранова В.А., учасники АТО, волонтери та журналісти.

      В ході прес-конференції присутніми було обговорено питання участі жінок в військових діях на Сході України. Зокрема, жінки в часи військового конфлікту на Донбасі не залишаються осторонь, займають активну позицію та отримують відповідно до свого фаху та здібностей заняття, які вносять значний внесок у проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави з метою встановлення в ній миру.

      Також, під час прес-конференції її учасники мали можливість проглянути  короткометражний документальний фільм під назвою «Невидимий батальйон» (відео доступне в мережі інтернет за посиланням: 

https://www.youtube.com/watch?v=dzLR_2JCgLE

      В заході взяли участь волонтери АТО, громадськість та журналісти місцевих ЗМІ.

      Фотовиставка триватиме у музеї до кінця лютого. Вхід вільний.