Відкриття традиційної виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Берегині мистецького роду», присвяченої Дню матері

Відкриття традиційної виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Берегині мистецького роду», присвяченої Дню матері

        27 квітня 2018 року у Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття традиційної виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Берегині мистецького роду», присвяченої Дню матері.

        На виставці представлено більше 230-ти робіт білоцерківських майстринь і художниць, серед яких Тетяна Фокіна (живопис, в’язання), Наталія Чернова (живопис), Олександра Кондратенко (живопис), Валентина Коробко (береста), Анна Сова (вишивка), Світлана Кващенко (вишивка), Ірина Зотова (лялькарство), Наталія Яцкова (сувенірні іграшки), Світлана Марцинюк (сувенірні іграшки)  та інші.

        Під час відкриття виставки до  присутніх з вітальним словом  звернулася Вікторія  Петренко – заступник директора музею з наукової роботи. Вона привітала учасниць та висловила своє захоплення представленими роботами: «На цій виставці ми бачимо, наскільки багатогранна та водночас щира  творчість жінок-берегинь, скільки старанності та любові вкладено в кожну роботу».  Слово також мали: Андрій Петрович Король – депутат Білоцерківської міської ради та Костянтин Климчук – волонтер АТО, голова Білоцерківського об'єднання "Просвіта", журналіст. Захід супроводжував виступ вокального ансамблю музею «Струни серця». Пісні про матір, про рідний край органічно доповнювали роботи майстринь.