Відбувся круглий стіл «Музей як інтерактивний простір: сучасні підходи та технології, нові форми роботи» (із практики Білоцерківського краєзнавчого музею)

Відбувся круглий стіл «Музей як інтерактивний простір: сучасні підходи та технології, нові форми роботи» (із практики Білоцерківського краєзнавчого музею)
12 жовтня 2021 року напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня захисників та захисниць України у КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» відбувся круглий стіл «Музей як інтерактивний простір: сучасні підходи та технології, нові форми роботи» (із практики Білоцерківського краєзнавчого музею). Учасниками стали фахівці музейної галузі районного рівня та педагоги-керівники музеїв при навчальних закладах Київщини. Захід розпочався із інтерактивної екскурсії «Козак слабкому захисник, цінити побратимство звик», яка проходила за участю кадетів Білоцерківської гімназії № 2. Учні зазирнули до сторінок історії та згадали про предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність. В цікавій та незвичній формі, ознайомилися з експозицією музею доби «Козаччина», стали не просто слухачами, а поринули у давню історію, де «ожили» козаки та славетні гетьмани України Богдан Хмельницький та Іван Мазепа. Гімназисти стали учасниками цікавих конкурсів, вікторин, козацьких розваг.
 
Музейники побачили як на практиці науковці Білоцерківського краєзнавчого музею впроваджують нові форми роботи з юнацькою аудиторією, які формують у молодого покоління високу патріотичну свідомість, почуття вірності, любові до Батьківщини, бажання вивчати історію рідного краю та повагу до національних традицій. Після екскурсії у конференц-залі пройшло жваве обговорення дійства, присутні презентували свої інтерактивні проекти, відбувся обмін досвідом. Учасники отримали методичні рекомендації щодо створення інтерактивних проектів.
 
Цей зазід став святом вшанування козацької доблесті та звитяги, вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.