Відбувся майстер-клас з петриківського розпису

Відбувся майстер-клас з петриківського розпису

     09 березня 2016 р. у виставковій залі Білоцерківського краєзнавчого музею у рамках мистецького проекту «Військово-польовий АРТ» проходив майстер-клас з петриківського розпису, який проводила Наталя Іллівна Жарко-Статива – білоцерківська майстриня, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, роботи якої представлені на виставці. Учасниками заходу стали учні-кадети Білоцерківської  гімназії №2 та працівники групи реагування патрульної поліції м. Біла Церква. Хлопці власноруч творили малюнки – калину, як символ України.

     Перед початком майстер-класу боєць добровільного батальйону спеціального призначення «Золоті ворота», а нині співробітник патрульної служби поліції особливого призначення «Київ», який  є автором і куратором проекту, Павло Ротар познайомив гостей із виставкою.

     Юні захисники України, а нині учні-кадети, уважно слухали розповідь Павла Ротара, про те, що саме надихнуло його та народних умільців до створення мистецьких витворів із гільз, розірваних снарядів та ящиків з-під патронів. Найголовніше те, що народ України неодмінно хоче жити в мирі і в злагоді - саме тому так віддано українські воїни захищають свою Землю, свій рідний край, свою домівку від загарбників.