Відкрилася обласна виставка учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Відкрилася обласна виставка учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

       22 січня 2018 року о 14-00 у Білоцерківському краєзнавчому музеї в День Соборності України до 99-ї річниці підписання Акту Злуки та 100-річчя з дня проголошення Четвертого Універсалу Української Центральної Ради проведено церемонію урочистого відкриття обласної виставки учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». Захід організовано спільно з департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КЗ КОР «Центром творчості дітей та юнацтва Київщини».

       До участі у виставці надійшло близько 300 дитячих творчих робіт у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-ужиткове мистецтво». Експозицію оглянуло й оцінило кваліфіковане журі у складі визнаних майстрів представлених жанрів, серед яких Ружицький Валерій Андрійович, Стацюк Олена Іванівна, Кирилюк Анатолій Павлович, Здепська Тетяна Анатоліївна. Очолив комісію Дмитренко Олександр Федорович – голова Київської обласної організації Національної спілки художників України. Дванадцять конкурсних робіт визнано кращими й достойними представити Київщину на всеукраїнському етапі конкурсу.

       В ході урочистого відкриття зі вступним словом до учасників та гостей виставки звернулися заступник директора з навчально-виховної роботи ЦТДЮ Київщини Радзівілл Алла Анатоліївна та заступник директора з наукової  роботи Білоцерківського краєзнавчого музею Петренко Вікторія Віталіївна.

       Учасниками урочистого дійства стали вихованці та педагоги закладів шкільної та позашкільної освіти Київщини. Свято прикрасили виступи народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» Таращанського районного ЦТДЮ «Веселка» та переможниці талант-шоу каналу СТБ «Україна має талант. Діти» Вероніки Морської.

       У рамках заходу відбулась акція «Шевченків відкритий мікрофон» в ході якої всі бажаючі мали змогу розповісти улюблені поетичні твори Т.Г. Шевченка, пронизані ідеєю соборності, єдності та неподільності нашої держави.