Відкрилася персональна виставка київської майстрині «Вишитий живопис Лідії Гончарук»

Відкрилася персональна виставка київської майстрині «Вишитий живопис Лідії Гончарук»

         6 вересня 2018 року у виставковій залі Білоцерківського краєзнавчого музе.ю відкрилася персональна виставка київської майстрині «Вишитий живопис Лідії Гончарук», приурочена  до Дня міста.

         В експозиції представлені сорок картин за мотивами творчості майстрів живопису від епохи Відродження до наших часів, вишитих Лідією Гончарук шовком в авторській техніці на раритетній швейній машинці «Чайка». Найтонша шовкова нитка з точністю до відтінку відтворює всі мазки і штрихи великих майстрів живопису, глибину та багатство барв.

         Частина унікальної виставки присвячена Україні та її історії.  Це відомі пейзажі Архипа Куінджі  та Петра Левченка, портрети славетних отамана Івана Сірка і полковника Івана Богуна, улюблені куточки Києва та старого Криму. Родзинкою експозиції є мальовничі пейзажі парку «Олександрія», які майстриня вишила в подарунок Білоцерківському краєзнавчому музею.

         На заході були присутні представники місцевої інтелігенції, засоби масової інформації, наукові співробітники музею. Гостей вітали заступник директора з наукової роботи Петренко Вікторія Віталіївна та вокальний ансамбль музею «Струни серця». В ході відкриття Гончарук Лідія Михайлівна поділилася з присутніми секретами своєї майстерності, а меценат музею Васильєв Василь Васильович, завдяки натхненню якого Біла Церква й змогла познайомитися з творчим доробком київської вишивальниці, висловив свої враження від побаченого.