Відкрилася виставка дитячих робіт «Магія кольору», вихованців майстерні Галини Невінчаної

Відкрилася виставка дитячих робіт «Магія кольору», вихованців майстерні Галини Невінчаної

        1 червня у виставковій залі  КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей», до Дня захисту дітей, відкрилася виставка дитячих робіт «Магія кольору», вихованців майстерні Галини Невінчаної.

        На виставці представлено 146 робіт, юних художників віком від 8 до 16 років, виконаних в різних стилях та художніх техніках – живопис, графіка, пейзажі, натюрморти, сюжетні композиції. Дитяча творчість – це особливий напрямок мистецтва, адже саме через нього дитина пізнає себе, свої можливості та висловлює власне ставлення до оточуючого світу.  З дитячого малюнка можна дізнатися, що цікавить чи тривожить дитину, як вона почувається. Роботи дітей барвисті, душевні й безпосередні. Вони приваблюють своєю неповторністю та навчають дорослих бути добрими і сміливими, небайдужими до оточуючого світу, мріяти і не боятись досягати власних мрій.

        З вітальним словом до учасників звернулася директор музею Людмила Діденко. Вона зазначила, що популяризація дитячого мистецтва, підтримка та розвиток талановитої молоді – один  з пріоритетних напрямків діяльності КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей». Виставкова зала музею – це  арт-простір для виставок, майстер-класів і різноманітних заходів як  відомих  художників, титулованих майстрів так і молодих талантів. Відкриття виставки дитячих творів саме у Міжнародний день захисту дітей  – це  наш подарунок вихованцям майстерні Галини Невінчаної, і нагадування суспільству про те, що у нас дуже талановиті діти, що є реальна підтримка дитячої творчості.

        Привітала своїх вихованців з першою виставкою  і майстриня  Галина Невінчана, українська письменниця, художниця, журналістка, громадська діячка. До вітань долучився Костянтин Климчук, голова Білоцерківського об'єднання ВУТ "​Просвіта", журналіст, координатор волонтерської групи "Час змін", директор видавництва "Час Змін Інформ".

        Окрасою заходу стали пісні у виконанні вокального ансамблю музею «Струни серця» та вірші, які декламували діти.

        Роботи юних митців експонуватимуться у музеї протягом літа.