Відкриття ювілейної виставки «Моє життя» Невінчаної Галини Вікторівни

Відкриття ювілейної виставки «Моє життя» Невінчаної Галини Вікторівни
      8 жовтня 2017 року у Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулося відкриття ювілейної виставки «Моє життя» члена НСПУ Невінчаної Галини Вікторівни, присвяченої її 60-річчю та проведена презентація дитячої книги письменниці «Модестова наука або де чатує небезпека».
      На виставці експоновано 146 робіт, виконаних в різних техніках живопису, серед яких вперше представлені малюнки юних учнів Галини Вікторівни.
      Роботи художниці захоплюють своєю різноманітністю, це і сюрреалістичні, і філософські полотна де добро постає в боротьбі зі злом, це ліричні пейзажі нашого міста, натюрморти.  Любов’ю до квітів та до природи дихають її картини.  Свою майстерність Галина Вікторівна передала і учням, які продемонстрували в своїх роботах красу і гармонію дитячого уявлення про життя. 
      Всіх гостей на святі привітала заслужений працівник культури України, кандидат історичних наук, директор Білоцерківського краєзнавчого музею Діденко Людмила Михайлівна, а вокальний ансамбль музею «Струни серця» виконав польсько-українську пісню «Гей, соколи».
      В ході урочистого відкриття пролунали музичні вітання від дітей – учасників виставки та їх педагогів.
      Із словами вдячності до пані Галини звернулися гості заходу:
      - заступник міського голови Настіна Ольга Іванівна,
      - член Президіуму Асоціації німців України Казанцева Оксана,
      - голова  Білоцерківського об'єднання "Просвіта" Костянтин Климчук,
      - журналіст, письменник, подруга Галини Вікторівни Таїна Братченко та ін.
      Серед почесних гостей були присутні Поліщук Леся Василівна (радник міського голови), Штофич Віталій (інформаційний відділ міськвиконкому), Виговський Олександр (газета «Копейка»), Вереснева Наталія (Радіо.Net) та ін.
 
Виставка «Моє життя» триватиме до 16 жовтня з 10:00 до 16:30 щодня крім середи.