Відкриття виставки «Я люблю Бога, Україну, люблю усіх вас…»

Відкриття виставки «Я люблю Бога, Україну, люблю усіх вас…»

«Я люблю Бога, Україну, люблю усіх вас…»

Ці слова Миколою Пауковим (1959-2014)., настоятелем храму Покрови Божої Матері були сказані незадовго до завершення його земного життя. І під такою назвою 22 жовтня 2015 року о 15-00 у виставковій залі Білоцерківського краєзнавчого музею працівники музею спільно з прихожанами храму Покрови Богородиці провели вечір-пам'ять та відкрили виставку.

До останніх днів свого життя отець Миколай достойно ніс пастирське служіння та проповідував слово Боже православним християнам. За своє життя священик вів активну пастирську і громадську діяльність: молився за жертвами голодомору та Чорнобильської трагедії, оголошував голодування, щоб отримати місце під будівництво храму, підтримував однодумців на Євромайдані, благословляв воїнів із зони АТО, проводив збір матеріальної допомоги для наших захисників, організовував акції в м.Біла Церква «Запали свічку миру», започаткував щотижневе віче «За мир в Україні» та ін. Протоієрей Миколай Пауков був   справжнім патріотом своєї України.

Перед смертю священник сказав такі слова: «Я люблю Бога, люблю Україну, люблю усіх Вас…», які стали назвою виставки, що розповідає про його нелегке пастирське служіння.  На відкритті були присутні: новопризначений настоятель храму Покрови Божої Матері м. Біла Церква отець Микола Гопайнич; святі отці, настоятелі церков Київського патріархату Білоцерківського, Богуславського району, які провели службу та освятили виставку; прихожани церкви, родина, працівники музею.