Відкриття виставки «Згадуючи літо» художниці Крістіни Смєлової та її учнів

Відкриття виставки «Згадуючи літо» художниці Крістіни Смєлової та її учнів

        1 червня 2018 року  у виставковій залі Білоцерківського краєзнавчого музею відбулося урочисте відкриття художньої виставки «Згадуючи літо» талановитої білоцерківчанки, члена Національної спілки художників України, випускниці Академічної художньої школи  та Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Крістіни Смєлової та її учнів.

        У 2016 році  пані Крістіна отримала відзнаку на Всеукраїнській виставці Київської обласної організації НСХУ "Слідом за мною", присвячену Катерині Білокур; стала лауреатом міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. Вінграновського, яку присуджено за творчі досягнення в галузі станкового живопису, активну виставкову діяльність.

        Жанрові напрямки робіт Крістіни Смєлової найрізноманітніші: пейзажі, натюрморти, багатопланові сюжетні композиції. Основною темою її живопису є природа з її неповторною поезією та неплинною філософією. Підтримують це захоплення жанром і різні за віком учні художниці, особливо молоде покоління. Тому з нагоди Міжнародного дня захисту дітей  юні учасники виставки були нагороджені грамотами. З вітальним словом до гостей звернулися: Вікторія Петренко, заступник директора з наукової роботи та Олександр Дмитренко, голова Київської обласної організації Національної спілки художників України, засновник та викладач Академічної художньої школи Білої Церкви.

        Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, яка буде діяти до 1 вересня. Ціна вхідного квитка – 10 грн.