Вітаємо з ювілеєм!

Вітаємо з ювілеєм!
           Вітаємо від щирого серця надійного, мудрого, авторитетного керівника, цілеспрямовану, енергійну, красиву жінку, заслуженого працівника культури України, кандидата історичних наук, директора Білоцерківського краєзнавчого музею Діденко Людмилу Михайлівну зі славним ювілеєм!
 
На килимі життя, немов чарівна м’ята,
Розквітла Ваша ювілейна дата,
Хай квіт життя повік не одцвітає,
Нехай добро до Вас щоднини прибуває,
Хай Матір Божа Вас охороняє,
Сіяє втіхи зірка золота,
Ісус Христос з небес благословляє
На щедрі щастям, многії літа!
        Нам дуже пощастило, що протягом 27 років  наш великий дружній колектив очолює жінка, ім’я якої  відоме  в наукових  колах України. 
        У Вас, Людмило Михайлівно,  є чому повчитися - Вашій доброті, витримці, вдачі, і за що б Ви  не взялися, все у Вас виходить на відмінно. Ваше добре серце  прощає всіх без винятку! Вашими талантами ми  просто  захоплюємось! Ви прекрасна, ніжна, турботлива, витончена, і в той же час можете багато чого подолати.
        Тож хай цей ювілей додасть наснаги і сил, а набутий досвід допоможе Вам у здійсненні усіх  великих задумів. Зичимо Вам, Людмило Михайлівно, подальших творчих злетів та нових успіхів. Бажаємо і надалі залишатися такою ж енергійною і невтомною, завзятою, щирою і турботливою, щедрою на добро!
        Хай у Вашій долі всього буде доволі: міцного здоров’я на довгі роки життя, тепла родинного, шани від людей, любові та поваги від близьких,  надійних і вірних друзів. А ще бажаємо, щоб завжди поряд з Вами були ми – працьовита, віддана, випробувана в штормах славна команда.
 
З повагою та любов’ю,
Колектив Білоцерківського краєзнавчого музею