Виставка копій оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття»

Виставка копій оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття»
      19 жовтня 2017 року у Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки копій оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ–ХІХ століття», присвячена 85-річчю утворення Київської області.
      Громаді вперше було представлено  16 карт, найдавніша з яких датована – 1540  роком, а найсучасніша – 1903 роком. На картах в історико-картографічному аспекті подається розвиток Київщини як одного з головних регіонів тогочасної України.       
      Експозиція складається із декількох розділів: Дворянські садиби. Церковні та монастирські володіння. Села, селища, містечка. Повіти. Намісництво і губернія.  Київщина –Україна –Європа – Світ.
      Презентацію відкрила директор музею Діденко Л.М., яка зазначила, що виставка  надзвичайно цікава для науковців, дослідників та жителів Білоцерківщини,   висловила щиру вдячність колективу Державного архіву Київської області за організацію цікавого заходу.
      Виставку презентувала  головний спеціаліст  відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Державного архіву Київської області Р.Я. Коваленко.
      Серед гостей  були начальник архівного відділу Білоцерківської міської ради Ніканорова Н.В., працівники  апарату райдержадміністрації та її структурних підрозділів, бібліотекарі, вчителі, представники громадських організацій та засоби масової інформації.
 
Виставку можна відвідати щодня, до 1 листопада  2017 р.