18 липня 2019 р. у Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулося відкриття мобільної виставки «Німці в Україні: історія і культура»

18 липня 2019 р. у Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулося відкриття мобільної виставки «Німці в Україні: історія і культура»

       18 липня 2019 р. у Білоцерківському краєзнавчому музеї  відбулося відкриття мобільної виставки «Німці в Україні: історія і культура».

       Виставка створена за ініціативи Ради німців України та презентує історію та культуру німецької національної меншини на українських теренах. Автор концепції  – доктор Альфред Айсфельд, німецький історик, експерт з історії німців у Російській імперії, Радянському Союзі та країнах СНД. Унікальний науковий проект представляє широкому загалу історію німців України за темами на 23 стендах німецькою та українською мовами, містить карти, документи, фотографії. Охоплює історичний період від X ст. до 1939 року.

       Під час урочистого відкриття з вітальним словом до гостей звернулися Вікторія Петренко, заступник директора з наукової роботи Білоцерківського краєзнавчого музею, Володимир Піньковский (Київ), голова ГО «Міжнародне товариство німців України  Відергебурт" та організатор проекту,  Руслана Ткач, керівник ГО Товариства німців м. Біла Церква “Відродження”.

       На захід завітали члени Товариства польської культури ім. Красинського на чолі з Оленою Хоменко,  члени Клубу «Академія пенсіонерів», журналісти, жителі  та гості міста.