Ваш відгук важливий для нас. Будь ласка, заповніть форму нижче. Також можете переглянути відгуки наших відвідувачів:

Вирішив в цей день повести дітей до нашого музею, адже сучасні діти і молодь не дуже охоче цікавляться минулим своєї країни, а це дуже важлива складова в вихованні правильного світогляду. І так як в переддень вони "успішно" похворіли - вирішив плани не змінювати, а піти самому, так би мовити, в розвідку, адже і сам був там вже досить давно і хотілось освіжити культурні (і не дуже) надбання предків.
На першому ж поверсі потрапив в кабінет-інсталяцію присвячену АТО-ООС. Вражаюче. Деякі екпонати і особисті речі принесені в музей родичами загиблих воїнів-героїв України, а також привезені волонтерами і військовими, які вижили в цьому пеклі. Раджу кожному білоцерківцю побувати в цій кімнаті. Є над чим задуматись...

Другий і третій поверхи пройшов особливо не затримуюючись для детального огляду, бо прийшов незадовго до закриття, але година пролетіла як мить) (Треба приходити мінімум з обіду))
Приємні і привітні працівниці музею досить цікаво і захоплююче розповідали про експонати, їх походження і застосування.. за що їм ВЕЛИЧЕЗНА ЩИРА ПОДЯКА! У вас неймовірно цікава професія!)

Дуже вразила експозиція про Голодомор 32-33 років.. це величезна трагедія України ( і не тільки) про яку теж мають пам'ятати завжди і знати "в обличчя" катів-вбивць. ..

Вразила і величезна колекція унікальних картин... наче живих... неймовірно талановиті роботи наших земляків. (Слідуючий раз, вже з дітьми, треба більш детально оглянути цю красу і відчути атмосферу епох)

Час промайнув швидко... Вийшов зі змішаними відчуттями. З одного боку пишаючись за здобутки і літописні баталії наших пращурів, а з іншого, усвідомлюючи скільки горя і болю їм прийшлось пережити на своєму віці (часом дуже короткому) щоб ми, сьогодні, мали змогу жити в СВОЇЙ КРАЇНІ і ДИХАТИ ВІЛЬНО... Хоч і для цього і нині маєм пам'ятати що це ПРАВО виборюється кожним поколінням... і нами теж! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА УКРАЇНЦЯМ!

p.s. Колективу музею - НАСНАГИ, ЗДОБУТКІВ І ПРОЦВІТАННЯ! Ми обов'язково ще до вас завітаєм. До зустрічі. :)
 
Дата: 02 Грудня 2019
Автор: Віталій Z
Були в музеї з табором. Дуже вдячні за екскурсію екскурсоводу Іващенко Олені Анатоліївні. Завдяки її розповіді, діти поринули в мандрівку по минулому, дізналися багато цікавого про рідне місто та його природу, захопливо мандрували культурою скіфів, познайомилися з гетьманами та багато іншого. Олена Анатоліївна справжній професіонал своєї роботи і діти ще довго будуть згадувати цей похід до музею. Не втрачайте наснаги, хай до Вас приходять ще дуже багато інших відвідувачів, а ми, в свою чергу, ще раз дякуємо Вам за вклад у розвиток культури нашого міста.
 
Дата: 22 Липня 2019
Автор: Ірина
Біла Церква
4 травня 2019 року учні 3-В класу школи № 18 відвідали Білоцерківський краєзнавчий музей.
Екскурсію «Є в пам’яті миттєвості війни» провела завідувачка відділу новітньої історії Анна Василівна Ткачук.
Презентація захопила увагу дітей, факти про життя Білої Церкви під час окупації вразили. Вікторина про пісні війни та військову техніку поглибила знання учнів. А гра «Реставратор» внесла елемент змагання між командами хлопців і дівчат.
Найкращою оцінкою цієї екскурсії було дитяче захоплення : «Як цікаво!» і бажання дітей залишити свій відгук у гостьовій книзі. Побоювання, що матеріал екскурсії буде важким для сприймання, виявилися марними. Історія може бути цікавою! Дякуємо Вам, Анно Василівно, за це!
Т.А.Федосюк, вчитель БЗШ №18.
 
Дата: 05 Травня 2019
Автор: Тетяна
БЗШ №18
Добрий день! Сьогодні я мала змогу відвідати ваш музей та виставку «Світ Божий як Великдень». Роботи тут унікальні, креативні та загадкові. Сподіваюся, що це не останній раз коли я тут була. Бажаю вам процвітати і щиро дякую, що даєте змогу відвідати такі унікальні виставки.
 
Дата: 21 Квітня 2017
Автор: К. Скирута
Біла Церква
Дуже вдячна за таку можливість побачити сучасні витвори мистецтва у виконанні українських майстрів та майстриків. Пишаюся нашою талановитою Україною!
З повагою Наталія
 
Дата: 21 Квітня 2017
Автор: Наталія
Det an mysiet histori.
An ette bra och intresant men att maste hella barnen och voksen kommen den och vetta det histori personal.
 
Дата: 02 Квітня 2017
Автор: Marina Eeriksson
Sweden, Stockholm
Приходили всією родиною, з дітьми. Дуже сподобалось всім. Персонал дуже ввічливий. Багато дізнались, багато побачили нового. Дуже приємно що музей розвивається, і розвиває наше покоління.
Дякуємо!
 
Дата: 21 Лютого 2017
Автор: Відвідувачі
Біла Церква
Дякую за створення кімнати пам’яті для захисників які загинули заради нашої незалежної України, щоб люди були щасливі.
Вічна пам’ять Героям!
Мама однокласника загиблого Павлюка Ярослава.
 
Дата: 12 Лютого 2017
Автор: Мама однокласника загиблого Павлюка Ярослава.
Дуже сподобалось, дякую!
Персонал дуже ввічливий. Привіт з Києва!
 
Дата: 05 Лютого 2017
Автор: Відвідувач
Київ
Велике материнське спасибі працівникам музею, що створили кімнату пам’яті наших синів, які загинули щоб ми були незалежними, щасливими.
Вічна пам'ять Героям!
Мама загиблого Павлюка Ярослава.
 
Дата: 15 Січня 2017
Автор: Мама загиблого Павлюка Ярослава

<< Початок Поперед. 1 2 3 Наст. Кінець>>

Сторінка1 з 3


Написати відгук
*поля обов'язкові для заповнення.
Ім'я:*
Email:*
Звідки Ви:
Код захисту:
Введіть код:*
Введіть Ваше повідомлення:*