Археологічні дослідження Правобережної Київщини

Археологічні дослідження Правобережної Київщини

 Виставка “Археологічні дослідження Правобережної Київщини: археологічні памятки та знахідки» створена до  980-річчя від дня заснування м. Біла Церква.

 

 

 

 

Виставка картин «Незатоптаний цвіт»

Виставка картин «Незатоптаний цвіт»

Виставка картин І.І. Міщенка  (1876–1941)

У новій виставковій залі краєзнавчого музею експонується колекція картин маловідомого, але дуже талановитого художника, випускника Петербурзької імператорської Академії мистецтв, учня Іллі Юхимовича Рєпіна – Івана Івановича Міщенка (1876–1941), що нараховує більше п’ятдесяти творів мистецтва, подарованих музею у 1982 році донькою художника Н.І.Коблюк.

 

 

Виставка картин «Такою бачу Україну»

Виставка картин «Такою бачу Україну»

Виставка картин «Такою бачу Україну» знайомить відвідувачів з творчістю художника Миколи Олександровича Хрусталенка (1906–1984), випускника Київського художнього інституту, члена Спілки художників України, заслуженого художника України, представника українського мистецтва соцреалізму.

 

 

 

 

Чорнобиль – біль і пам’ять

Чорнобиль – біль і пам’ять

Тематична виставка „Чорнобиль – біль і пам’ять” сформована на основі документів, фотографій, нагород, особистих речей білоцерківців-ліквідаторів аварії на ЧАЕС та переселенців. Представлені матеріали розповідають про подвиг білоцерківських пожежників у ліквідації аварії, про  формування загонів спеціального захисту та їх роботу на забрудненій радіонуклідами території.