До КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» завітали учні 10-11-их класів Шкарівського опорного ліцею-гімназії які взяли участь в інтерактивному проекті «Вільні творити майбутнє»

До КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» завітали учні 10-11-их класів Шкарівського опорного ліцею-гімназії які взяли участь в інтерактивному проекті «Вільні творити майбутнє»
19 жовтня 2021 року до КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» завітали учні 10-11-их класів Шкарівського опорного ліцею-гімназії які взяли участь в інтерактивному проекті «Вільні творити майбутнє». Цим візитом було розпочато цикл заходів до восьмої річниці Революції Гідності. Щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності згідно до указу Президента України відзначається День Гідності та Свободи.
 
Під час інтерактивної екскурсії діти дізналися про звитягу та жертовність патріотів України, героїв Білоцерківщини, які на східних теренах нашої держави відстоюють її суверенітет та територіальну цілісність.
 
В проекті використані аудіо і відео матеріали, що передають дух та звуки війни. Кожен бажаючий зміг доторкнутися до військового спорядження, одягти його та зробити селфі. Продовженням інтерактивного проекту була піша екскурсія до пам᾽ятника «Борцям за волю і незалежність України» та Меморіального комплексу «Парк Слави», де діти ознайомилися з новими локаціями , що були встановлені в 2017р, 2020р, 2021 р та метою їх створення.
 
Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Її ідеали, надії й рішення разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність. Процес не завершено. Бо історія штука не скороспішна. Коли ж завершиться – будуть і правильні рішення, і справжні лідери. Цей проект створений з метою вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.